Operator maszyn

Konińska Drukarnia Dziełowa – Books sp. z o.o. sp. k.

Jesteśmy prężnie rozwijająca się nowoczesną drukarnią. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

                 Operator maszyn introligatorskich

Miejsce pracy: Konin ul. Europejska 3, woj. wielkopolskie

Typ umowy: umowa o pracę

Tryb pracy: trzyzmianowy

Opis stanowiska:

  • ustawienie maszyny introligatorskiej(falcerka, linia do oprawy twardej lub miękkiej)
  • nadzór nad pracą i bieżąca obsługa maszyny
  • konserwacja, smarowanie…
  • wymiana niektórych szybko zużywających się części
  • odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych
  • nadzór i kierowanie pracą pomocników
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie przy pracy na maszynach przemysłowych,
  • dokładność, sumienność, samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • szkolenie operatorskie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych lub uzyskanych kwalifikacji,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz pozyskiwania nowych kwalifikacji,
  • pakiet MultiSport
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoją aplikację na adres e-mail:  w tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska

lub na adres: Books spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp. k. Żychlin, ul. Tuliszkowska 14 D, 62-571 Stare Miasto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji lub przyszłej rekrutacji na podstawie art. 6 ust.1 a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Books sp. z o.o. sp. k.
  • Żychlin
  • 632 407 605
  • Pełny etat
Praca Kutno