Mieszkanie od prywatnej osoby

Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy, w pobliżu żłobki, przedszkola i szkoły, sklepy (Pepco, Lidl, Rossmann), przychodnie zdrowia, apteki oraz szpital, lokale gastronomiczne i usługowe. Wokół jest dużo terenów zielonych, parki i lasy. Dogodny dojazd do centrum – 300 m do przystanku autobusowego.

Lokal jest w gotowy do zamieszkania nie wymaga wkładu finansowego. Wyposażony jest w sprzęt AGD, meble kuchenne pod zabudowę i łazienkowe. Budynek dwupiętrowy z windą. Mieszkanie posiada dwa balkony, wyście na duży balkon z kuchni i z sypialni, na drugi balkon z salonu. Mieszkanie jest jasne, przestronne i słoneczne (południowo-zachodnia strona).

Źródłem ciepła jest wiszący, niskotemperaturowy kocioł gazowy, wodny, dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Ogrzewanie wodne pompowe grzejnikowe, wszystkie grzejniki wyposażone w zawór termostatyczny. Wszystkie przewody instalacji c.o. izolowane. Mieszkanie posiada świadectwo charakterystyki energetycznej. Budynek jest z 2012 roku. Posiadam pełną dokumentację lokalu (zdjęcia instalacji, karta bezpieczeństwa lokalu itp.)

POMIESZCZENIA:

Parter – 55,02 m2

przedpokój
aneks kuchenny z wyjściem na balkon
pokój 1 – z wyjściem na balkon
pokój 2 – z wyjściem na balkon
łazienka
2 balkony

Poddasze – 35,98 m2 – po podłodze, pow. użytkowa 16 m2

duża przestrzeń podzielona na 2 pokoje – 35,98 m2

Więcej informacji, dodatkowe zdjęcia oraz wirtualny spacer:  mieszkanie lewdesign pl  (dodaj kropki, żeby zobaczyć więcej)

  • Wrocław
  • 899000 zł
  • 668 995 966
Praca Kutno