Elektromechanik

NH Industrial Polska Sp. z o.o. w Kutnie należy do globalnego koncernu CNH Industrial N.V. – jednego z największych na świecie producentów maszyn rolniczych oraz budowlanych. W jego skład wchodzą marki New Holland Agriculture, New Holland Construction, Case IH, Case Construction, Steyr.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Elektromechanik Maszyn i Urządzeń Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy:

Kutno, Metalowa 15

Zakres obowiązków:

·       Serwisowanie maszyn, urządzeń i instalacji pod kątem elektryki i automatyki

w obszarze mediów oraz produkcji

·       Usuwanie bieżących usterek i awarii

·       Samodzielne wykonywanie bieżących napraw i konserwacji

·       Kontrola pracy i analiza sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych

·       Realizowanie planowanych okresowych przeglądów

·       Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne

Wymagania:

·       Doświadczenie w pracy jako elektromechanik w dziale utrzymania ruchu w zakładzie

produkcyjnym

·       Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych

·       Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu elektryki i automatyki przemysłowej

·       Umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii

·       Dokładność, dobra organizacja pracy

·       Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji (elektryczne do 1kV)

·       Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

·      Praca na wysokości pow.3m

Zapewniamy:

·       Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez CNH Industrial Kutno

·       Bogaty pakiet socjalny

Informujemy, że CNH Kutno Sp. z o.o. z siedzibą w Kutnie, przy ul. Metalowej 15 jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r., poz. 1182) w celu realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Przekazywanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia.

  • CNH
  • Kutno
  • Pełny etat
Praca Kutno